Aktuální expediční doba: 5 pracovních dnů
Logo
0 ks
za 0 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
  • Kategorie blogu
  • Štítky blogu
26.01.2022

Press on nehty a jejich výhody

Press on nehty jsou skvělou alternativou pro ty, kteří nemají čas, či nechtějí chodit do nehtových studií. A my vám hned řekneme, proč. 

 

1. Šetří čas

Press on nehty si můžete aplikovat kdykoliv. Brzy ráno, pozdě večer, během obědové pauzy či o víkendu. Opravdu záleží na tom, kdy si uděláte pár minut času. Nemusíte ani navštěvovat salon a samotná aplikace vám zabere opravdu chvilku!

 

2. Šetří i peníze

Na nehty do salonu musíte chodit každé 3-4 týdny v závislosti na tom, jak rychle vám nehty odrostou. Za každou návštěvu samozřejmě zaplatíte, protože jdete domů s novou manikúrou. S press on nehty, které můžete používat pořád dokola za jednu cenu můžete tedy ušetřit i peníze, které byste utratili v salonu.

 

3. Jsou šetrné

Akrylové nehty ničí přírodní nehet. Ti z vás, kteří je nosili a pak si je nechali sundat určitě mohou vyprávět. A my jsme mezi nimi! Press on nehty vydrží stejně dlouho a jejich sundání je snadné a zároveň nedochází k poškození přírodního nehtového lůžka.

 

4. Lze je nosit tak dlouho, jak budete chtít!

Press on nehty můžete nosit i příležitostně. K tomu využijte lepící polštářky, které zajistí dokonalou výdrž nehtů na celý večer. Pokud chcete nehty nosit déle, doporučujeme použít lepidlo. Nehty vám vydrží alespoň dva týdny, dokud neodrostou. Pak je ale můžete sundat a třeba znovu aplikovat!

Líbil se článek? Sdílejte ho s přáteli