Aktuální doba odeslání zásilek: 5 pracovních dní od objednání
Logo
0 ks
za 0 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Nepropásněte novinky, akce a slevy!

Můžete se kdykoli odhlásit. Zasíláme jednou za 14 dní.

O nás

Ahoj! Moje jméno je Adéla a jsem zakladatelkou značky Hauli. Pojďte si přečíst pár řádků o tom, jak tato značka vlastně vznikla.

 

Odmalička jsem byla podnikavá duše. Pořád jsem potřebovala něco tvořit a věděla jsem, že bych jednou chtěla vytvořit něco fakt velkého. A jednoho dne mi mé okolí nevědomě vnuklo myšlenku, kterou to celé začalo. Vždycky jsem měla krásné, pevné a dlouhé nehty a doteď na ně slýchám chvály (a nebo otázky, kam na ně chodím). Každá máme něco a vím, že spousta slečen takové štěstí na pevné a dlouhé nehty nemá. A tady vznikla otázka: Jak umožnit i ostatním, aby měli hezkou mainkúru za pár korun a nemuseli navštěvovat každý měsíc salon? Odpovědí a výsledkem mé neustálé práce je Hauli. 

 

Hauli. je značka, kterou možná někteří z vás znají pod názvem AFe Brand. To byl totiž úplně prvotní název, který byl od začátku jasně určený k tomu, že ho jednou čeká pořádný rebranding. Pořád jsem nemohla přijít na nějaký vhodný název a pak mě to napadlo. A tak od 5.6.2022 spouštím Hauli. Naším prvním a největším sortimentem jsou press on nehty. Jsou to nalepovací nehty, které si může každý z nás aplikovat v pohodlí domova a kdykoliv je sundat a to bez nutnosti návštěvy salonu.

 

Press on nehty jsou ale pouze první kategorií produktů, kterou na webu chystáme. Usilovně pracuji nejen já, ale i můj tým na tom, abychom uvedli na trh nové a nové produkty. Máme toho totiž v plánu spoustu!

 

Děkuji vám za veškerou podporu a pevně věřím, že se vám budou produkty líbit <3

 

Adéla z Hauli.