Aktuální expediční doba: 5 pracovních dnů
Logo
0 ks
za 0 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
  • Kategorie blogu
  • Štítky blogu
26.01.2022

Jak aplikovat press on nehty?

Ke každé objednávce obdržíte takzvaný "prep kit". Jedná se o pomůcky, se kterými si nehty snadno aplikuje. Obsahuje alkoholový polštářek, pomerančové dřívko, pilník, lepidlo na nehty a lepící polštářky, které jsou alternativou ke zmíněnému lepidlu.

 

  1. Nejdříve je důležité vaše přírodní nehty zastřihnout na co nejkratší možnou délku. Pomůže vám k tomu i pilník, kterým je můžete zapilovat.
  2. Dalším krokem je úprava nehtové kůžičky. Tu jemně zatlačte pomerančovým dřívkem směrem k nehtovému lůžku. Tento krok je velmi důležitý, neboť špatná úprava nehtové kůžičky může vést ke špatnému držení press on nehtu.
  3. Jako další jemně zmatněte povrch přírodního nehtu pilníčkem. Opravdu stačí pouze jemně. Toto zmatnění zajistí lepší přilnutí press on nehtu a prodlouží výdrž vaší nové manikůry.
  4. Pak je třeba nehet odmastit. K tomu použijte alkoholový polštářek. Pokud budete chtít nehty znovu aplikovat a alkoholový polštářek již mít nebudete, postačí vám aceton.
  5. A teď už zbývá pouze nanést lepidlo. To naneste v menším množství na přírodní nehet a trochu i dovnitř press on nehtu. Ten poté přiložte na váš přirodní nehet a tiskněte ho po dobu zhruba 10 sekund.
  6. A je to! Vaše manikúra je hotová! :)

 

 

 

Líbil se článek? Sdílejte ho s přáteli